Komisje

powrót Aktualność

SAVE THE DATE - Inauguracja polskiej edycji "ICC Anitrust Compliance Toolkit" 9 czerwca 2015, godz. 10.00 2015-06-09

Szanowni Państwo,

Pragniemy zaprosić Państwa na uroczystą inaugurację polskiej edycji „ICC Antitrust Compliance Toolkit” w dniu 9 czerwca 2015.

Wystąpienie wprowadzające w trakcie inauguracji wygłosi Wiceprezes UOKIK, Pani Bernadeta Kasztelan-Świetlik.

Wydarzenie ma na celu budowanie świadomości prawa konkurencji wśród przedsiębiorców oraz zachęcanie ich do posiadania programów przestrzegania prawa konkurencji. Inauguracja podzielona będzie na trzy części. Warsztat praktyczny, w trakcie którego Komisja zaprezentuje jak korzystać z „Zestawu Narzędzi ICC do Tworzenia Programów Przestrzegania Prawa Konkurencji”, a następnie swoimi doświadczeniami w zakresie programów zgodności podzielą się przedstawiciele przedsiębiorców. Po części warsztatowej przeprowadzona zostanie debata o roli programów przestrzegania prawa konkurencji w działalności przedsiębiorców z udziałem przedstawicieli UOKiK, świata nauki, prawników oraz Komisji. Ostatnia część obejmować będzie dyskusję oraz odpowiedzi na pytania.

W ramach spotkania Komisja oficjalnie udostępni przedsiębiorcom polską edycję „Zestawu Narzędzi ICC do Tworzenia Programów Przestrzegania Prawa Konkurencji”. Udział w spotkaniu i udostępniane egzemplarze będą bezpłatne.

Prosimy o zarezerwowanie terminu i serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie. Proszę również bez wahania przesłać informację do Państwa współpracowników i firm, które mogą być zainteresowane tematyką. Celem Komisji jest szerokie podzielenie się opracowanymi przez ICC dobrymi praktykami ze środowiskiem przedsiębiorców i wspieranie rozwoju takich programów.

Szczegółowy program wydarzenia i informacje organizacyjne otrzymają Państwo w najbliższych dniach.

 

 

© ICC Poland (Polish National Committee of the International Chamber of Commerce) | Copyright - 2016 All Rights Reserved