Komisje

powrót Wydarzenie

2016-09-24 | Warszawa

Szkolenie arbitrażu i ADR "The aPEERentice 2016"

Zapraszamy na szkolenie. The aPEERentice. Arbitration & ADR

Ruszyły zapisy na jesienny kurs międzynarodowego arbitrażu i ADR – nową inicjatywę szkoleniową ICC Polska skierowaną do wszystkich zainteresowanych zdobyciem wiedzy i umiejętności z zakresu rozwiązywania sporów gospodarczych i handlowych.

ICC Polska zaprosiła do współpracy polskich i zagranicznych ekspertów - prawników praktyków reprezentujących znaczące ośrodki akademickie oraz kancelarie specjalizujące się w arbitrażu i ADR. W trakcie 5 weekendowych zjazdów, które odbywać się będą w warszawskich biurach kancelarii Clifford Chance, CMS Cameron McKenna, Dentons, Greenberg Traurig oraz K&L Gates, trenerzy przekażą uczestnikom wiedzę na temat alternatywnych metod rozwiązywania sporów zarówno w ich aspektach teoretycznych jak i praktycznych, rozwijając umiejętności związane z udziałem w postępowaniach.

Kurs The aPEERentice. Arbitration & ADR jest przeznaczony dla studentów, aplikantów i prawników na wszystkich poziomach doskonalenia zawodowego, którzy są zainteresowani arbitrażem i mediacją, lecz nie mieli dotychczas możliwości poznania w praktyce tych metod rozwiązywania sporów. Zajęcia prowadzone będą głównie w języku angielskim.

Wszystkich zainteresowanych tematem arbitrażu i mediacji zapraszamy do zapoznania się z broszurą, w której znajdują się szczegółowe informacje na temat kursu (harmonogram, program, wykładowcy, szczegóły rekrutacji itp.). Ilość miejsc na kursie jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji: training@iccpolska.pl

Zapraszamy.

 

Pliki do pobrania:

© ICC Poland (Polish National Committee of the International Chamber of Commerce) | Copyright - 2016 All Rights Reserved