Komisje

powrót Wydarzenie

2020-05-13 | wideokonferencja

Otwarte Spotkanie Komisji Arbitrażowej ICC Polska: Wytyczne ICC dotyczące możliwych środków służących ograniczeniu wpływu pandemii COVID-19 na postępowania arbitrażowe

13 maja 2020, godz. 15.30-17.30

Zarejestruj się*

 

Komisja Arbitrażowa ICC Polska zaprasza do udziału w Otwartym Spotkaniu Komisji Arbitrażowej, którego tematem przewodnim będą wytyczne ICC dotyczące możliwych środków służących ograniczeniu wpływu pandemii COVID-19 na postępowania arbitrażowe. Spotkanie odbędzie się 13 maja w godzinach 15.30-17.30 w formie wideokonferencji. Na spotkanie zapraszamy zarówno członków Komisji Arbitrażowej ICC Polska, jak również wszystkie inne osoby zainteresowane problematyką arbitrażu.

Podczas spotkania zostaną omówione następujące zagadnienia:

  • Jak funkcjonuje Sekretariat i Sąd ICC w czasie pandemii?
  • Czy możliwe jest podpisanie wyroku elektronicznie?
  • Czy trybunał arbitrażowy może zarządzić wirtualną rozprawę bez zgody stron?
  • Jak powinien wyglądać cyber-protocol wirtualnej rozprawy?

 

Przewidujemy dyskusję dotyczącą powyższych zagadnień z udziałem wszystkich uczestników. Chętnych do zabrania głosu w dyskusji prosimy o wcześniejsze zgłoszenie na adres: zoom@iccpolska.pl lub zgłoszenie do moderatora w trakcie spotkania.

Spotkanie ma charakter interaktywny. W związku z tym, lista osób uczestniczących w spotkaniu będzie widoczna dla wszystkich uczestników i rejestrując się na spotkanie wyrażasz zgodę na udostępnienie Twoich danych pozostałym uczestnikom.

 

*Poprzez rejestrację przyjmuje Pani/Pan do wiadomości, że administratorem podanych wyżej danych osobowych jest Polski Komitet Narodowy Międzynarodowej Izby Handlowej (ICC Polska), jako organizator webinarium/spotkania. Dane przetwarzane będą w celu rejestracji oraz obsługi udziału w webinarium/spotkaniu, a także w celach statystycznych. Więcej informacji tutaj.

 

© ICC Poland (Polish National Committee of the International Chamber of Commerce) | Copyright - 2016 All Rights Reserved